Włącz olejek do swojej rutyny pielęgnacji - oto sposób
2023-04-19
Olejek do twarzy odżywi i odświeży Twoją skórę. Omorovicza wprowadziła nowy, luksusowy olejek do twarzy z uznanej linii produktów do pielęgnacji skóry Queen of Hungary. Queen Oil pielęgnuje, odbudowuje i odnawia barierę ochronną skóry. Nie wiesz jak włączyć olejek do swojej rutyny pielęgnacyjnej? Czytaj dalej, podpowiemy Ci.


Nadaj suchej skórze nowe życie dzięki Queen Oil. Olejku można używać między porami roku, kiedy zmiany temperatury działają negatywnie na skórę. Jest też odpowiedni dla osób z suchą skórą, poszukujących skutecznego rozwiązania w celu uzyskania bardziej miękkiej i gładszej skóry.

Queen Oil składa się z wysoko skoncentrowanych, najdroższych olejków, które odnawiają i wzmacniają skórę. Odżywcze olejki przywracają skórze jej naturalne właściwości, a pięć rodzajów jagód odnawia jej strukturę. Potężna mieszanka witamin C, E i K zatrzymuje wilgoć w skórze, sprawiając, że staje się ona bardziej jędrna i elastyczna.


Jak włączyć olejek do twarzy do codziennej rutyny pielęgnacji? Możesz użyć olejku zamiast kremu, jeśli Twoja skóra jest bardzo wysuszona lub posiada niejednolity koloryt. Może również połączyć go z kremem nawilżającym, aby skóra zyskała nowe właściwości. Zastosuj kilka kropelek olejku i ciesz się świeżą i promienną cerą o zdrowym blasku. Jeśli Twoja skóra jest tłusta lub mieszana, możesz użyć olejku jako dodatku w pielęgnacji przy zimnej pogodzie, po locie samolotem lub podczas wieczornej rutyny.


Zastosuj kompletną pielęgnacji skóry, dzięki wielu produktom z serii Queen of Hungary od Omorovicza. Zacznij od jedwabistego i kremowego oczyszczenia z Queen Cleanser, potem nałóż odświeżający bestseller Queen Of Hungary Mist. Następnie dodaj odżywiający krem pod oczy Reviving Eye Cream i nadające blask serum Instant Perfection Serum. Zakończ rutynę odmładzającym kremem do twarzy Queen Cream.

Odkryj całą fantastyczną serię poniżej.
423 zł
Omorovicza
318 zł
Omorovicza
523 zł

Produkty z artykułu