W taki sposób ułatwisz pielęgnację skóry z Hyggee
2023-05-19
K-beauty jest znane z długich zabiegów pielęgnacyjnych składających się z 13 kroków. Oto wyjątek. Prezentujemy Hyggee - południowokoreańską markę z prostymi i skutecznymi produktami, umożliwiającymi kompleksową pielęgnację skóry.Łatwo odgadnąć, że nazwa pochodzi od duńskiego określenia „hygge", oznaczającego relaks w przyjemnym otoczeniu. Słowo klucz dla Hyggee to „all in one", co wskazuje na wielofunkcyjność poszczególnych produktów. Są one idealne na stresujące poranki, kiedy pielęgnacja ma zająć jak najmniej czasu lub gdy jesteś w podróży i zależy Ci na prostych rozwiązaniach.Opierają się na naturalnych składnikach pochodzących z krajów nordyckich. W produktach Hyggee znajdziesz probiotyczne składniki, które razem ze zdrowymi bakteriami pracują nad odnową Twojej skóry i zmniejszeniem oznak jej starzenia. Produkty są odpowiednie dla każdego typu skóry, nawet wrażliwej, ponieważ nie są perfumowane, nie zawierają barwników ani parabenów.Chcesz się dowiedzieć, jak wypróbować niektóre z produktów? Ułożyliśmy prostą rutynę pielęgnacji z niektórymi bestsellerami.

Krok 1: Delikatny produkt All-In-One Care Cleansing Water jest wzbogacony o m.in. wzmacniającą malinę moroszkę, żel z mleczkiem pszczelim i nawilżający sok z brzozy. Wystarczy kilka ruchów i skóra jest czysta i świeża!

Krok 2: All-In-One Essence działa jak tonik, esencja i serum w jednym. Twoja skóra pozbędzie się martwych komórek, stanie się miękka i rozświetlona.

Krok 3: All-In-One Cream równoważy poziom nawilżenia i natłuszczenia skóry, zapewniając jej zdrowy wygląd. Składniki takie jak kwas hialuronowy i sok z brzozy głęboko nawilżają, a jednocześnie wygładzają i oczyszczają skórę.

Krok 4: Zakończ pielęgnację produktem chroniącym skórę przed słońcem. Popularny Vegan Sun Cream SPF 50 zapewnia nie tylko ochronę przed słońcem, ale też pielęgnację dla Twojej skóry. Zielone mikroalgi i ekstrakt z buraka wygładzają oraz nawilżają skórę.

Odkryj więcej od Hyggee poniżej!
Prezent
Nowość
Prezent
Nowość
Prezent
Nowość
Prezent
Nowość
198 zł

Produkty z artykułu